O nas

Jesteśmy zgranym zespołem filmująco – fotografującym. Dobra współpraca to podstawa spokoju i nie przeszkadzania sobie w trakcie realizowania materiału fotograficznego i filmowego.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne pakiety. Pracujemy razem, jak i osobno.

Do filmowania używamy aparaty firmy Panasonic Lumix DC-S1 4K/FullHD oraz Lumix GH5S 4K/FullHD, do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest Gimbal a statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu/monopodu. Dźwięk zapisywany jest oddzielnie na rejestratorze audio.

Fotografia ślubna, jest to szczególny rodzaj zdjęć. To pamiątka na zawsze. By uchwycić ważne momenty ceremonii zaślubin oraz zabawy podczas wesela potrzebne jest wyczucie chwili, a także doświadczenie. Niezwykle pomocna jest wiedza zdobyta w jednej z najlepszych szkół artystycznych. Dobry sprzęt także jest niezbędny, by wykonać dobre zdjęcia ślubne, ponieważ często mamy do czynienia z trudnymi warunkami oświetleniowymi, dlatego korzystamy z bardzo dobrego sprzętu – pełnoklatkowego aparatu Canon 5D Mark IV oraz obiektywów tej samej marki.

Na pewno będziecie chcieli wracać myślami i pamięcią do dnia ślubu. A my dołożymy wszelkich starań, żeby Wam to ułatwić. Pamięć jest ulotna, a obraz zostaje na lata. Zdjęcia ślubne i film ślubny na pewno będą piękną i ważną pamiątką Waszego dnia zaślubin.

Fotograf ślubny i kamerzysta ślubny pracują na terenie miasta Łódź i innych miejscowości województwa łódzkiego m.in. Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Rzgów, Bełchatów, Łęczyca, Andrespol, Głowno, Stryków, Ozorków. Łowicz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Koluszki i inne, a także na terenie miasta stołecznego Warszawa i województwie mazowieckim.

ZAPRASZAMY