Jesteśmy zgranym zespołem filmująco – fotografującym. Dobra współpraca, to podstawa spokoju i nie przeszkadzania sobie w trakcie realizowania materiału fotograficznego i filmowego. Jeżeli szukacie takiego zespołu, to dobrze trafiliście. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne pakiety. Pracujemy zarówno razem, jak i osobno. Przy wyborze nas, jako zespołu zniżki od każdej opcji!


Fotografia ślubna, jest to szczególny rodzaj zdjęć. To pamiątka na zawsze. By uchwycić ważne momenty ceremonii zaślubin oraz zabawy podczas wesela potrzebne jest wyczucie chwili, a także doświadczenie. Niezwykle pomocna jest wiedza zdobyta w jednej z najlepszych szkół artystycznych – łódzkiej Szkole Filmowej (PWSFTViT). Dobry sprzęt także jest niezbędny, by wykonać dobre zdjęcia ślubne, ponieważ często mamy do czynienia z trudnymi warunkami oświetleniowymi, dlatego korzystamy z bardzo dobrego sprzętu - pełnoklatkowego aparatu Canon 5D Mark II oraz obiektywów tej samej marki.

Szersze portfolio, opis pakietów i cennik można znaleźć na stronie www.monikafoto.pl oraz na funpage na Facebooku.


Bywa, że narzeczeni zastanawiają się, czy skorzystać z usługi filmowania. Ślub i wesele jest to niezwykle ważny moment, dlatego warto go zatrzymać także w postaci interesującego filmu, którego realizację zapewni Wam tylko profesjonalny kamerzysta ślubny. Wasze emocje, reakcje gości, muzyka, taniec. Oglądając swój film ślubny będziecie mogli spojrzeć na siebie także z zewnątrz, z poziomu widza. Dostrzeżecie elementy, których nie byliście w stanie zobaczyć wtedy, a może także momenty, których z emocji nie zapamiętaliście.

Filmujemy aparatami marki Panasonic Lumix FullHD i 4K oraz Canon 80D, do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest FlyCam oraz Gimbal, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio. 


Na pewno będziecie chcieli wracać myślami i pamięcią do dnia ślubu. A my dołożymy wszelkich starań, żeby Wam to ułatwić. Pamięć jest ulotna, a obraz zostaje na lata. Zdjęcia ślubne i film ślubny na pewno będą piękną i ważną pamiątką Waszego dnia zaślubin.


Film z pleneru - gratis !!!

Film z podziękowań dla rodziców - gratis !!!


Fotograf ślubny i kamerzysta ślubny pracują na terenie miasta Łódź i innych miejscowości województwa łódzkiego m.in. Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Rzgów, Bełchatów, Łęczyca, Andrespol, Głowno, Stryków, Ozorków. Łowicz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Koluszki i inne.